Supreme Auction

Software screenshot:
Supreme Auction
Software informatie:
Versie: 6.1.22
Upload datum: 28 May 15
Ontwikkelaar: Supreme NewMedia
Licentie: Gratis
Populariteit: 16
Maat: 1119 Kb

Rating: 4.0/5 (Total Votes: 1)

De nieuwe versie Supreme Veiling 6.0 kunt u nu makkelijker te maken en te verzenden ontwerp aanbiedingen. Als gevolg van de assistent-ondersteunde software wordt u leiden door het hele proces van het creëren van een punt met een professioneel ontwerp (meer dan 600 prachtige ontwerpen). Na het item hebben voltooid uw gegevens worden automatisch geüpload naar eBay. Supreme Widgets: The Cross Marketing Widgets verhogen van uw omzet effectief door het bevorderen van uw verdere item dat u te verkopen op eBay. Met de feedback Widget kunt u profiteren van uw klanten feedback door ze te tonen in je aanbiedingen. Supreme Manager: De nieuwe Manager biedt een intuïtieve en vooral duidelijk gestructureerde administratie, op de hoogte blijven van alle items en creëerde Widgets. Deze applicatie is het controlecentrum voor uw geplande, actieve en eindigde eBay activiteiten en zal het beheer van uw Supreme Widgets beheren. De basisversie van Supreme veiling omvat ca.. 70 procent van de functionaliteit volledig gratis. Individuele premium functies zijn beschikbaar voor slechts cent en kan worden gekocht via vooruitbetaling of met een maandelijkse flatrate vergoeding. Conclusie: Met Supreme Veiling, is er geen reden om geld te betalen voor foto's of het plannen van de tijd op eBay. En natuurlijk, hoef je niet aan een betere presentatie van uw product af te zien

Wat is nieuw in deze release:.

Versie 6.1.3 is voorzien van nieuwe layout en design , Supreme Manager met eenvoudige administratie van alle activiteiten, nieuwe uitgebreide Widgets:. Gallery, feedback, Textbox

Ondersteunde besturingssystemen

Vergelijkbare software

Reacties op Supreme Auction

Reacties niet gevonden
Commentaar toe te voegen
Zet op de beelden!